Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Bizi Tanıyın


Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeller Folibo'da
    Deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak, sorularınızı yanıtlamak ve %100 memnuniyetinizden emin olmak için hazırlar. Aradığınız, yüksek kaliteli Elbise Askıları ve güvenilir hizmet ise doğru yerdesiniz. Folibo Elbise Askıları, yıllardan beri dünya çapında tekstil, konfeksiyon ve mağaza askıları satışını gerçekleştirmektedir. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutlu olacağız.


    Tecrübeli ve kurumsal yapısı ile son derece profesyonelce çalışan ekibimiz, amatör ruhunun heyecanını ve motivasyonunu hiç bir zaman yitirmemiştir. Müşterilerimizi, ailemizin bir parçası olarak görür, onların sorularını anlamak için zaman harcar ve en iyi hizmeti vermek için kendimizle yarışırız.


 Sakarya Akyazı da üretim yapan firmamız Folibo.com.tr e-ticaret sayfasını kurarak fabrikamızda  üretilen ürünlerini tüm Türkiye’ye internet üzerinden satmaya başlamıştır. Folibo olarak gerek toptan gerek ise e-ticaret platformlarında uygun ve yüksek kalitede ürünler ile sunmaktayız.


    Doğru ürüne uygun fiyatlarla ulaşmanızı amaçlayan Folibo, aynı zamanda üyelerinin güvenliğine önem vermektedir. Üyelik veya alışveriş sırasında verdiğiniz bilgiler üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır. Bunun yanında sitemizde 256 bit şifreleme ile bilgileri koruyan SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.