Ahşap Elbise Askısı Seçimi

Ahşap askıların çeşitli stilleri vardır; bazıları iyi, bazıları kötü ve bazıları düpedüz çirkin. En az istenen seçenekle başlayalım: ahşap omuz askısı. Ağır giysiler veya paltolar için idealdirler ancak kavisli tasarım çok fazla yer kaplar. Hiç ihtiyacınız olup olmadığını düşünün ve ihtiyacınız varsa, kullandığınız miktarı sınırlayın. giysinin şeklini koruyacaktır.

Kavisli olmayan kalın ahşap askılar son derece sağlamdır ve takım elbise, palto ve resmi elbiseler için idealdir. Bazı ahşap askılar, etek, şort veya askısız giysiler için elbise pantolonlarını veya kelepçeleri asmak için kaymaz bir çubuğa sahiptir. Haşere veya nem sorununuz varsa, sedir askıları harika bir seçimdir. Unutmayın ki, ahşap askılar dolabınızdan bir miktar yer kaplayacaktır, bu nedenle dolabınızda yeterince yer yoksa, bunları idareli ve yalnızca ahşap askıların sağladığı desteğe gerçekten ihtiyaç duyan seçilmiş öğeler için kullanın.

Kaliteli Ahşap Elbise Askısı Modelleri

Ahşap elbise askısı seçiminde bireylerin dikkat etmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Herhangi bir askı, giysilerinizi buruşmadan tutabilir, ancak bazıları belirli kumaşlarla diğerlerinden daha iyi işler yapar. Aslında, daha ince askılarla ne kadar dolap alanı kazanacağınıza şaşıracaksınız. Önemsiz görünebilir, ancak doğru elbise askısı, darmadağın bir aşırı paketlenmiş dolap ile giysilerinizin kalitesini koruyan düzenli bir elbise askısı arasındaki fark anlamına gelebilir.