Ahşap Elbise Askıları ile Mükemmel Depolama

Askı çerçevesinin giysilere tam oturmaması nedeniyle çirkin çıkıntılar oluşturabilir, bu da nesnelerin biçimsiz olmasına ve belirlenen katlama noktalarında kırışıklıklara neden olabilir.

Bazı plastik ve tel askılar çok kötü yapılır. Bazıları plastik çıkıntılarla veya açıkta tellerle üretilir. Bu, onları sadece dantel ve örgü gibi hassas kumaşlar için değil, pamuk veya keten için de çok zararlı kılar. Bunları yanlışlıkla takabilir ve gardırobunuzda büyük bir karmaşa yaratabilirler. Kimse ucuz askılar yüzünden giysinin yok olmasını istemez.

Estetik Görünüme Sahip Plan Elbise Askıları

Otellerin odalarına lüks bir hava katmak için ekonomik bir yol olarak muhtemelen ahşap askı kullandıklarını hiç düşündünüz mü?

Plastik ve tel askıların genellikle tek bir görünümü vardır ve ucuz olduklarında çok açıktır. Mutlaka itici olmasalar da, oldukça sade ve sönük görünüyorlar ve moda severler daha iyisini hak ediyor! Ahşap askılara geçmek istiyorsanız, giriş yolunuz gibi tek bir dolapla başlamayı düşünün. Ahşap askılar, özellikle modellendikleri ahşap türünü seçerseniz muhteşem bir görünüme sahiptir. Bunları dolabınızın geri kalanıyla ve odanızla eşleştirebilir siniz ve bir ünlünün gününe hazırlanıyormuş gibi hissetmek zarar vermez!

Ahşap askılar, gerçekten zarif bir gardırobun ve kıyafetlerini seven ve ona bakan birinin işaretidir. Tel ve plastik askılardan daha maliyetli olsalar da, moda favorilerinizi bir ömür boyu tutmanızı sağlayan basit bir yatırımdır.