Menu
Sepetiniz

Ahşap Gelinlik Askısı

Kategori Açıklaması

Ahşap Gelinlik Askısı

Genişlik:44 cmYükseklik:22 cmKalınlık:1 cmMateryal:AhşapÜrün kaliteli ve tam vernikli ahşap askıdır. ÜRÜN 1.KALİTE AMERİKAN KANCALI OLARAK SATIŞA SUNULMUŞTUR.Naturel ahşap askı elbise pantolon etek gömlek bluz giysi kıyafet askısıKaliteli masif ahşap dokuUzun ömürlü ve dayanıklıdır.Kırılmaz pantolon..
449,99₺
 20-25  Kg Kadar Gelinlik Taşıyabilmektedir.Kayın ağacından üretilmektedir.1 kalite gelinlik askısı    yüksek adet alımlar da isteğe özel logo basılabilir daha detaylı sipariş için lütfen iletişime geçiniz..
3.999,00₺
 20-25  Kg Kadar Gelinlik Taşıyabilmektedir.isteğe özel kanca veya renk değişimi yapılabilir Toplu alımlar da Konseptinize uygun Renk çalışması yapılabilir Daha detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Kayın ağacından üretilmektedir.1 kalite gelinlik as..
4.799,00₺
            Flok kaplama işlemleri tam kaplama veya yarım Kaplama olarak yapılmaktadır.                             istenilen renkte çalışma yapmaktayız           &n..
7.999,99₺
Özel Logo ve isim için lütfen  whatsapp dan iletişime geçinizKancalar isteğe göre değişebilir.Genişlik:44 cmYükseklik:22 cmKalınlık:1 cmMateryal: AhşapKıyafet askılarımızın çığır açan kavisli omuz tasarımı, yatak odanızın dolabında düzgün bir şekilde asılırken palto veya takım elbisenizin formu..
1.299,99₺
Flok kaplama işlemleri tam kaplama veya yarı yaplama olarak yapılmaktadır. istenilen renkte çalışma yapmaktayız istenirse üzerine logo çalışması da yapılabilir.    daha detaylı bilgi için lütfen mail veya wp üzerinden iletişim kurunuz...
8.499,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)